Sot moti do të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësira të pasuara nga reshje shiu lokale  në qëndrore.

Gjithashtu era do të jetë me drejtim  Jug-Perëndim me shpejtësi deri në 8 m/sek në bregdet.

Ndërkohë që valëzimi do të jetë i forcës 3 me lartësi vale 1,0 deri në 1,5 metër në det hapur.

Temperaturat do të jenë me rritje .

Zona malore       2/15°C

Zona e ulët          5/19°C

Zona bregdetare  8/18 °C

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu