Sot moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta në zonën perëndimore.

Ndërkohë era do të jetë me drejtim Veri-Perëndim me shpejtësi deri në  7 m/sek në bregdet.

Gjithashtu valëzimi do të jetë i forcës 2 me lartësi vale 0,5 deri në 1,0 metër në det hapur.

Temperaturat do të jenë:

Zona malore     14/30°C,
Zona e ulët         12/34°C,
Zona bregdetare  18/31 °C.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu