Sot moti do të jetë me kthjellime në pjesën e parë të ditvs, pasdite vranësirat do të shtohen duke u pasuar nga rreshje shiu me stuhi  lokale në zonën e ulët dhe Jug-lindje.

Ndërsa era do të jetë me drejtim Veri-Perëndim me shpejtësi deri në 7 m/sek në bregdet.

Gjithashtu valëzimi do të jetë i forcës 3 me lartësi vale 0,5 deri në 1,0 metër në det hapur.

Temperaturat do të jenë pa ndryshime.

Zona malore       11/28°C,

Zona e ulët         12/31°C,

Zona bregdetare  14/28 °C.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu