Sot parashikohet një ditë, ku moti do të jetë me vranësira mesatare deri dhe reshje shiu me stuhi të izoluara.

Ndërkohë që mendohet era do të jetë me drejtim Jug-Perëndim me shpejtësi deri në 8 m/sek në bregdet.

Gjithashtu protet që valëzimi do të jetë i forcës 3 me lartësi vale 0,5 deri në 1,0 metër në det hapur.

Temperaturat do të jenë si më poshtë:

Zona malore       13/25°C,

Zona e ulët         14/28°C,

Zona bregdetare  16/27 °C.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu