Moti sot do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura dhe reshje të pakta shiu në zonën veri-perëndimore.

Era do të jetë me drejtim veri-perëndim me shpejtësi deri në 8 -10 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 4 me lartësi vale 1,0 deri në 1,5 metër në det hapur.

Temperaturat do te jene:

Zona malore       10/22°C

Zona e ulët         12/25°C

Zona bregdetare  13/24 °C

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu