Sot moti parashikojet të jetë me kthjellime dhe vranësira në shtim deri mesatare.

Nderkohe qe era do të jetë me drejtim Jug-Perëndim me shpejtësi deri në 7 m/sek në bregdet.

Gjithashtu valëzimi do të jetë i forcës 3 me lartësi vale  0,5 deri në 1,0 metër në det hapur.

Temperaturat do të jenë me rritje.

Zona malore      11/29°C,

Zona e ulët         11/32°C,

Zona bregdetare  13/28 °C.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu