Moti per kete te enjte, 27 maj do te paraqitet si me poshte:

Sot paraditja do te jete kryesisht e kthjellët me vranësira të izoluara.

Mesdita sjell vranësira të shpeshta dhe shira të përkohshëm në skajin verior dhe disa zona të izoluara të juglindjes.

Mbrëmja sjell shumë kthjellime dhe vranësira të pakta.

Temperaturat nuk shënojnë ndryshime të ndjeshme gjatë mëngjesit, por një rënie me 2-3 gradë Celsius në territor, duke ulur vlerat maksimale në 23 gradë për zonat malore dhe deri 27 gradë në zonat e ulëta dhe bregdetare.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu