Kete fillimjave moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta.

behet me dije se era do të jetë me drejtim Jug-Perëndim me shpejtësi deri në 8 m/sek në bregdet.

Nderkohe qe valëzimi do të jetë i forcës 3 me lartësi vale 0,5 deri në 1,0 metër në det hapur.

Temperaturat do të jenë si me poshte:

Zona malore       9/32°C

Zona e ulët         11/35°C

Zona bregdetare  12/31 °C

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu