Para pak minutash pas qendres shenderesore ne Memaliaj nje 50 vjecar ra ne shesh pa ndjenja.

Menjehere eshte nderhyre nga stafi i qendres duke e marre dhe sistemuar ne brendesi te qendres shendetesore.

Dyshohet se 50 vjecari L.D mund te jete i prekur me Covid 19.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu