Mbyllet votimi i Primareve ne Bashkine Kelcyrë.

Pas nunerimit te votave rezulton fitues Arjan Kasaj me 171 vota, perballe tij ishte Edmond Nano me 39 vota dhe 1 vote e pavlefshme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu