Ministria e Shëndetësisë ka bërë një ndryshim në urdhrat e fundit për kategoritë që do të lejohen të lëvizin. Tre biznese, gomisteritë, libraritë dhe kancelaritë do të lejohen të kenë aktivitete në këtë periudhë epidemie.

Urdhrin e ministres Ogerta Manastirliu e ka konfirmuar dhe Drejtoria e Përgjithshme e Transportit Rrugor.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu