Kete fundjave lideri historik i PD Prof.Dr.Sali Berisha do te zbrese ne jug te vendit per t’u takuar me demokratet vendore.

Takimet me demokratet e Tepelenes dhe Permetit, jane planifikuar te zhvillohen mesditen e kesaj te diele. Fillimisht zoti Berisha do te zhvilloje nje takim me demokratet ne Tepelene.

Me pas ne oren 13:00, do te zhvilloje takim tek  Qendra Kulturore ne Permet. Ne kete tur takimesh me bazen, zoti Berisha do te shoqerohet nga deputeti i PD Qarku Gjirokaster Prof.Dr.Tritan Shehu.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu