Burime te Jugulajm.net bejne me dije, se nje mesues i shkolles 9 vjecare ”Avni Rustemi” i qytetit te Libohoves, ka rezultuar pozitiv me covid-19.

Menjehere ka ndodhur izolimi i tij nga punonjesit e shendetit publik te Gjirokastres, si dhe jane marre tamponet e 27 individeve te tjere, te cilet rezultojne  kontakte te mesuesit ne fjale.

Pergjigjet e tamponeve priten qe te dalin neser.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu