Nje 20 vjecare humb jeten ne sallen e operacionit teksa po lindte.

Ngjarja ka ndodhur ne oren 03:00 ne Maternitetin e Gjirokastres, kur Klea Muxhaj 20 vjece humbi jeten teksa po lindte.

E reja nga fshati Zhulat ishte shtruar nje dite me pare ne Maternitetin e Gjirokastres dhe mjeket obsteter nuk dhane garanci per te lindur vete duke e futur ne sallen e operacionit.

Komplikimet serioze qe shfaqi ndikuan ne humbjen e jetes. gjate operacionit te lindjes se femijes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu