Para pak është regjistruar një ngjarje e rëndë në Sarandë.

Një 17-vjeçar ka rënë nga dy metra lartësi dhe si pasojë ka dëmtuar rëndë kokën.

I riu me iniciale K.K. është nisur me helikopter drejt Tiranës, per mjekim me te specializuar.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu