Del jashte kontrolli zjarri ne lartesite e fshatit Kutal ne Permet.

Raportimet e fundit konfirmojne per Jugulajm.net se jane djegur 13 ha kullota dhe 10 ha pyje.

Situata eshte ne prag te katastrofes mjedisore.

Me poshte ndiqni foto ekskluzive te siguruara vetem pak minuta me pare nga Jugulajm.net.

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëmNuk ka asnjë përshkrim të disponueshëmNuk ka asnjë përshkrim të disponueshëmNuk ka asnjë përshkrim të disponueshëmNuk ka asnjë përshkrim të disponueshëmNuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu