Humb jeten teksa ecte me biçikletë.

Nje 62 vjecar banor i fshatit Kutal ne Permet, eshte goditur per vdekje nga nje automjet.

Ngjarja ka ndodhur mengjesin e sotem ne aksin Permet-Kelcyre në afërsi të fshatit Kutal, ku automjeti tip “Renault” me drejtues M. Sh., 44 vjeç, banues në Këlcyrë ka goditur Zh. K. 62 vjeç, nga fshati Kutal-Përmet, i cili udhëtonte me bicikletë.

Goditja ka qene fatale per 62 vjecarin duke i marre jeten.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e policisë dhe kanë shoqëruar drejtuesin e mjetit në Komisariatin e Përmetit për të kryer veprimet proceduriale.

Grupi herimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu