Nje mesues ne shkollen e bashkuar “Adem Alushi’ ne fshatin Krahës Bashkia Memaliaj, eshte konstatuar pozitiv me Coronavirus.

Menjehere eshte nderprere ne mesimi ne kete shkolle me 270 nxenes, nderkohe qe inspektoret e NKVKSH Tepelene kane shkuar me urgjence per t’u marre tampon mesuesve te tjere te kesaj shkolle.

I gjithe komuniteti i mesuesve dhe nxenesve te shkolles po presin me merak pergjigjet e analizave, te cilat priten te dalin diten e neserme.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu