Epidemia e coronavirusit po tregohet e pameshirshme me qytetin e Gjirokastres.

Keshtu, sot eshte mbyllur edhe nje tjeter institucion femijesh.

Behet fjale per kopshtin ”Soros” ne lagjen ”11 Janari”.

Ishin autoritetet shendetesore, qe kane urdheruar mbylljen e kopshtit ne fjale, pasi disa prej punonjesve qe sherbejne jane infektuar me covid-19 dhe disa te tjere po presin pergjigjen e tamponit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu