Forcat e Policise se Gjirokastres kane arrestuar nje qytetar, duke transportuar klandestine.

Behet fjale per Sajmir Mucaj nga Gjirokastra, pasi eshte kapur duke transportuar kater klandestine qe kishin hyre nga Greqia.

Ngjarja ka ndodhur pak minuta me pare, teksa Mucaj i transportonte me automjet ne drejtimin verior.

Mucaj eshte arrestuar menjehere ndersa klandestinet siriane po trajtohen me ushqim dhe neser deportohen per Greqi

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu