Nje i ri nuk i’u bind urdherit te Policise Rrugore Gjirokaster, braktis automjetin dhe iken ne drejtim te paditur.

Ngjarja ka ndodhur ne oret e drekes ne afersi te aerodromit te Gjirokastres, kur i riu misterioz qarkullonte me automjetin tip Volksvagen Golf 5 ngjyre gri me logo te Top Channel.

Mesohet se forcat e policise jane vene ne ndjekje te tij nderkohe qe pronesia e mjetit ngelet mister.

Kerkimet nga ana e Policise se Gjirokastres vijojne per identifikimin dhe kapjen e autorit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu