Gjendet nje trup i pajetë ne rrjedhen e lumit te Kardhiqit.

Burime policore konfirmojne se mëngjesin e sotem, në afërsi të fshatit Palokastër në pikën e bashkimit të lumit Kardhiq me lumin Drino është gjetur i pajetë trupi i një mashkulli, rreth 65 vjeç.

Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor po punon për identifikimin e këtij shtetasi dhe shkaqet e mbytjes së tij.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu