Covid-19 ”penetron” edhe ne Burgun e Bënçës ne Tepelenë.

Burimet nga ky burg bejne te ditur per Jugulajm.net, se jane pese te denuar te prekur me virusin e rrezikshem, cka jane transportuar me urgjence per ne burgun e Shen Kollit.

Ne Burgun e Bënçës vuajnr denimin 109 te denuar dhe te paraburgosur.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu