Nje konflikt per nje vije uji ka shkaktuar vrasjen e nje 60 vjeçari ne fshatin Labove ne Gjirokaster.

Viktima eshte Andrea Xhavara i cili eshte goditur me sende te forta nga bashkefshatari i tij Janaq Koleta.

Konflikti ka qene i momentit dhe dhuna ndaj 60 vjecarit ka qene e madhe. Viktima eshte shoqeruar ne spitalin e Gjirokastres me plage te renda dhe me pas ka nderruar jete.

Policia eshte vene ne kerkim te autorit i cili eshte larguar nga vendi i ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu