Burime te fundit referuar Policise se Gjirokastres, konfirmojne nje ngjarje te rende ne fshatin Fushebardhe pjese e Bashkise se Gjirokastres.

Nje 70 vjecar eshte gjetur ne oborrin e baneses se tij ne fshat i varur. Familjaret e tij e kane gjetur te pajete 70 vjecarin Mazar Mullai ndonese perpjekjet e tyre per t’a kthyer ne jete kane qene te medha madje dhe duke e nisur me urgjence ne drejtim te Spitalit te Gjirokastres.

Nuk dihen rrethanat e ngjarjes por mendohet se aktin e kryer 70 vjecari mund ta kete ndermarre ne kushtet e depresionit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu