Bojkoti vazhdon serish per avokatet e Gjirokastres dhe Permetit.

Ne mbledhjen e sotme te Dhomes se Avokatise, u vendos serish qe bojkoti te jete pa afat per te gjitha seancat gjyqesore ne Gjykatat e Faktit te Gjirokastres she Permetit dhe ne Gjykaten Administrative dhe te Apelit ne Gjirokaster.

Nderkaq bojkot do te kene edhe masat e arrestit per 10 ditet e tjera. Perjashtim bejne vetem seancat e te miturve ku avokatet nuk do t’i bojkotojne keto seanca.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu