Nje konflikt mes dy personave ka perfunduar me plagosjen me thike te 29- vjecarit Loren Dida.

Ngjarja ka ndodhur para pak minutash ne afersi te Shkolles se Mesme Pedagogjike ne Gjirokaster.

Sipas infornacioneve te para behet e ditur se i riu eshte sulmuar nga dy persona, por qe kjo eshte hipotetike pasi i lenduari eshte derguar me urgjence ne spital ne gjendje shume kritike per jeten dhe nuk ka mundur te deshmoje per ngjarjen e ndodhur.

I riu ka marre plage te renda ne kembe dhe shpatull.

Policia ndodhet momentalisht ne vendngjarje dhe po zgvillon hetimet.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu