Partia Demokratike Gjirokaster, ka perzgjedhur kandidatet per ‘Primaret’ e 4 dhjetorit per kryetare Bashkie.

Pas disa pergatitjesh ne terren dhe bazuar ne kerkesat e bazes demokrate gjirokastrite, sot ka perfunduar procesi i perballjes mes tyre te kandidateve, qe do te garojne mes njeri-tjetrit ne ‘primaret’ e dhjetorit per Bashkine e Gjirokastres.

Ata jane:

Enkelejda Mushi,

Dorian Lani,

Telnis Skuqi.

Te tre emrat gezojne konsiderate tek publiku gjirokastrit dhe vetem njeri prej tyre do te vihet perballe Flamur Golemit te PS-se me 14 maj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu