I gjendet kallashii, arrestohrt ne vend. Kane qene shërbimet e Komisariatit të Policisë Gjirokastëri të cilet arrestuan në flagrancë A. Ll., 25 vjeç, nga Lazarati pasi gjatë kontrollit të ushtruar në një ambient që kishte në përdorim, u gjet dhe u sekuestrua automatiku model 56.

Materialet procedurale në ngarkim të 25 vjecarit lazaratas, i kaluan Prokurorisë Gjirokastër, për veprën penale “Mbajtja pa leje dhe prodhimi i armëve, armëve shpërthyese dhe municionit”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu