Automjeti i djegur mbremjen e djeshme ne fshatin Luzat te Tepelenes, i perkiste nje efektivi policor.

Jugulajm.net zbulon identitetin e tij fale hulumtimit te kryer gjate dites se sotme perfshire ketu edhe arsyet e zjarrevenies.

Mjeti i perkiste Muharrem Gjylit, efektiv policor ne Policine Vendore te Gjirokastres, nderkohe qe me pare ka qene efektiv i Policise Kufitare te Kakavijes.

Policia e Gjirokastres ka kopertuar identitetin e efektivit te vet, nderkohe qe zjarrvenia e perjashton pisten per shkak te detyres.

Automjeti tip “Volkswagen Passat”, në pronësi të Gjylit në momentin e përfshirjes nga flakët ka qenë i parkuar dhe mendohet se autoret kane pasur hesape te vjetra me efektivin e policise.

Deri me tani policia nuk ka dhene detaje shtese nga ngjarja e mbremshme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu