Nje ngjarje e rende po ndodh ne Permet.

Nje vajze 12 vjrcare ka rene nga humnera ne vendin e quajtur Lip mbi qytetin e Permetit ku ndodhej me prinderit e saj dhe te aferm ne vendin e peligrinazhit per besimtaret ortodokse me rastin e dites se Shen Elenes.

Policia ka shkuar ne vendngjarje per te zbuluar trupin e 12 vjecares e cila ka rene nga nje lartesi 30 metra. Nuk dihet fati i saj.

Lajmi ne perditesim…..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu