Ndalohet bashkepunetori i Odeta. Sh mesueses nga Permeti e cila dite me pare u vu ne pranga per vjedhjen e 75 mije eurove te Koco Prokos.
Policia e Permetit me urdher te Prokurorise ndaluan E. P. i dyshuar si bashkëpunëtor në këtë vjedhje me mesuesen Odeta. Sh. e arrestuar dite me pare.
Gjatë kontrollit të ushtruar në banesën e tij u gjetën dhe u sekuestruan në cilësinë e provës materiale 12 aparate celularë dhe disa fishekë luftarakë.
Materialet i kaluan Prokurorisë Përmet, për veprime të mëtejshme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu