Drejtonte automjetin në gjendje të dehur, arrestohet në flagrancë 38 vjeçari gjirokastrit.

Kane qene specialistët e Trafikut Urban dhe Interurban, te cilet arrestuan në flagrancë E. K., 38 vjeç nga Gjirokastra, pasi ishte duke drejtuar në gjendje të dehur mjetin tip “Mercedez-Benz”, ku ka goditur mjetin tip “Ford” ne lagjen 18 Shtatori, duke shkaktuar dëme materiale.

Materialet i kaluan Prokurorisë Gjirokastër për veprime të mëtejshme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu