Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Borsh të Himarës.

Një çift te moshuarish ka ndërruar jetë si pasojë e asfiksisë, pasi iu shkrumbua shtëpia.

Të moshuarit Rr. Ç, 83 vjeç dhe S. Ç, 75 vjeçe, kanë qenë në banesën e tyre dhe në dhomën ku kanë qenë duke u ngrohur me rezistencë elektrike, kjo e fundit ka marre flakë dhe për pasojë dy të moshuarit kanë humbur jetën nga asfiksimi ne dhomë.

Policia është duke shkuar në vendngjarje.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu