Një 23 vjeçar eshte arrestuar ne Libohove, pasi me mjetin e tij motorik ka goditur nje automjet ne qender te qytetit.

Policia e ka prangosur ne vendgjarje 23 vjecarin, i cili nuk kishte as patente.

Njoftimi i Policise:

Shërbimet e Qarkullimit Rrugor arrestuan në flagrancë shtetasin E. B., 23 vjeç, banues në Libohovë, pasi në vendin e quajtur “Qëndër” në Libohovë, duke drejtuar një motomjet pa targa dhe i papajisur me leje drejtimi, ka goditur dhe dëmtuar një automjet.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu