Dy vatra zjarri jane shenuar ne fshatin *Taronine* dhe ne fshatin “Asim Zeneli”ne Gjirokaster.

Ne “Asim Zeneli” zjarri eshte afer banesave te familjes Loçaj, ku po nderhyet momentalisht.

Ne vendngjarje jane forcat e pastrim gjelberimit, forcat e policise punonjesit e PMNZSH, se bashku me kreun e kesaj drejtorie Pellumb Shalari.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu