Digjet nje njesi sherbimi ne qytetin e Memaliajt.

Njesia e sherbimit ne hyrje te Memaliajt, ka marre flake si pasoje e nje shkendije zjarri nga skara e pjekjes.

Ne vendngjarje po.luftojne me flaket zjarrefikesit e Memalajt dhe Tepelenes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu