Nje aksident automobilistik ka ndodhur para pak minutash ne aksin nacional Gjirokaster-Kakavije prane NSHN.

Nje motoçikletë eshte perplasur me nje autoveture ne rrethana ende te pasqaruara. Per pasoje kane ngelur te lenduar rende drejtuesi i mjetit dhe i motoçikletes.

Policia rrugore dhe grupi hetimor kane shkuar ne vendngjarje per te zbardhur pasojat e aksidentit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu