Aksodent automobilistik ne aksin Gjirokaster-Tepelene, lendohen dy persona.

Ngjarja ka ndodhur ne afersi te Viroit, ku nje autoveture tip FORD eshte perplasur me nje autoveture Mercrdez Benz.

Perplasja ka qene gjysme frontale, cka ka shmangur ndonje situate tragjike.

Per pasoje eshte lenduar drejtuesja e Ford dhe ai i Mercedez Benzit te cilet jane transportuar per ne Spitalin e Gjirokastres per ndihme mjekesore.

Gjendja e tyre vleresohet jashte rrezikut per jeten.

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëmNuk ka asnjë përshkrim të disponueshëmNuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu