Nga Tritan Shehu

Ky Parlament duhet shperndare nje ore e me pare…!
Nje arsye me shume vjen duke degjuar “fjalimet” e 42 pupaceve.
Ne rast te kundert, po behemi cdo dite e me shume gazi i botes e po humbim cdo dinjitet e vlere.
Fatkeqesisht ky Parlament eshte shume here me poshte se dhe mesatarja e nivelit intelektual e profesional te shqiptareve.
Vazhdimi i tij vetem rrezikon dy gjera, ose qe shqiptaret ta marrin me yhaaaaa deri sa te zbrazin ate salle, ose te marrin te gjithe nga syte kembet.
Dhe kjo nuk ka lidhje më pse u krijua kjo situate, ky tashme eshte nje realitet i hidhur e shkaterrues, qe urgjent kerkon nje zgjidhje radikale.
Fotografia e Tritan Shehu

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu