Kryedemokrati i Gjirokastres, Dasho Aliko, ne nje shenim ne rrjetin social te fb-se ka uruar te gjithe gjirokastritete me rastin e Festes se Kurban Bajramit.

Ja urimi i plote i Alikos:

Të nderuar miq besimtarë myslimanë të Gjirokastrës. Te dashur motra dhe vëllezër.

Më lejoni që në këtë ditë të shenjtë të Festës së Kurban Bajramit, në emër të anëtarëve dhe simpatizantëve të PD Gjirokastër, t’ju shpreh urimet e mia më të mira e më të përzemërta.

Kjo festë e madhe e mëshirës, faljes, mirëkuptimit, vëllazërimit dhe paqes, i bekon të gjithë besimtarët me më shumë dashuri e respekt për njëri-tjetrin.

Me dashuri dhe respekt për të gjithë ju Dasho Aliko kryetar i PD Gjirokastër.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu