Kryetari i Bashkise Gjirokaster, Flamur Golemi, permes nje mesazhi ne fb ka uruar te gjithe qytetaret gjirokastrite: Për shumë vjet gëzuar Kurban Bajramin!

Ja urimi i plote i Golemit: 

Për shumë vjet gëzuar Kurban Bajramin!😊

Qoftë kjo ditë e shenjtë një arsye më shumë për të besuar te forca e mirësisë, bashkëpunimit dhe solidaritetit që kaq shumë kemi nevojë.

Paçi vetëm mbarësi dhe gëzime në familjet tuaja. Gëzuar!

Mund të jetë një imazh i ambiente të jashtme dhe monument

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu