Covid-19 ”pushton” Gjirokastren.

Behet fjale per 4 raste te konfirmuara, ku 3 prej tyre dyshohet se jane punonjes se Bashkise Gjirokaster dhe rasti tjeter eshte ish zyrtar ne nivel drejtuesi ne institucionet lokale.

Jugulajm.net zoteron emrat e tyre, por per arsye etike profesionale nuk mund t’i beje me dije.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu