Drejtori i Urgjencës Kombëtare te Shqiperise Skënder Brataj, është prekur nga koronavirusi.

Diten e sotme Skënder Brataj është konfirmuar pozitiv ditën e sotme pas kryerjes së analizës per Covid19.

Deri tani gjendja e tij paraqitet e stabilizuar dhe Dr. Brataj ndodhet në vetëizolim në shtëpinë e tij.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu