Nga Dritan Kaba

Prokuroria e Tiranes na paska bashkuar hetimin e maskave te skaduara, te falsifikuara me vetedije per te mashtruar nga njerez, qe duhet te garantojne per cilesine e materialeve mjeksore, qe shiten ne farmaci me ata qe paskan rritur çmimin, per maskat e paskaduara!!!

Kjo eshte ramaforma ne drejtesi!
Sot duhet te ishin pas hekurave te gjithe urdheruesit e falsifikimit dhe urdheruesit e shperndarjes se maskave te skaduara, po njesoj si ne France! Keta vrases duhet ta kene vendin ne burg dhe jo te dalin e te mbajne leksione qytetareve!
Maskat ne France sa kishin kaluar daten e skadences, ndersa keto te manipuluarat nga Qeveria kishn gati 10 vite te skaduara!
Si nuk kane turp!

Ndaj kalojne vetingun ata qe kane denuar njerez me burg politik ne kohen e komunizmit, se ata jane te gatshem te te vrasin pa u dhimbsur, kedo per te cilin urdherohen, ashtu siç jane gati te shpallin te pafajshem per kedo qe iu thote partia!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu