Dhimbja e kokës mund të jetë e tmerrshme, ndonjëherë aq e fortë sa nuk mund të shikojmë me sy.

Kjo sindromë çon në acarim, agjitacion dhe humbje të vëmendjes, përveç shqetësimit që mund të përhapet në të gjithë trurin.

Megjithatë, ju mund ta largoni dhimbjen e kokës në vetëm pesë minuta me ndihmën e kësaj formule të provuar me tre përbërës!

Përbërësit

  • 1 gote uje
  • Një majë kripë
  • 1 lugë çaji lëng limoni

Përgatitja

Hidhni një lugë ujë të ngrohtë në një gotë. Shtoni kripë dhe përzieni derisa të treten. Më pas shtoni lëngun e limonit dhe mbushni gotën me ujë të ftohtë. Përziejini përbërësit dhe pini pijen.

Pija do të lehtësojë ose eliminojë plotësisht dhimbjen e kokës brenda pesë minutave. Nëse është e nevojshme, përsërisni procedurën pas një ore.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu