Kembimi i valutave sot:

Euro dhe dollari nuk dalin nga “gremina”/ Kursi i këmbimit, 5

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu