Sot do të luhen pesë sfida të javës së 29 nga ku, 3 janë me fillim nga ora 13:00 dhe dy me fillim nga ora 16:00.

Në orën 13:00, Vllaznia kryesuese do të presë në stadiumin “Loro Boriçi” skuadrën e Skënderbeut.

Dueli për mbijetesë Bylis-Apolonia në stadiumin “Adush Muça”.

Kastrioti-Laçi do të zhvillohet në stadiumin e qytetit të Kamzës.

Në orën 16:00 do të luhen dy supersfida.

Teuta e cila do të presë në stadiumin “Niko Dovana” Tiranën.

Partizani do të luajë në stadiumin “AIR Albania” ndaj Kukësit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu