Kapet ne Kakavije nga pala greke nje shqiptar i kerkuar.

Shqiptari eshte ndaluar sot ne mengjes nga sektori i verifikimit te pasaportave ne bashkepunim me policine e Janines.

Ai po tentonte te futej ne Greqi, kur nga verifikimi ne sistem rezultoi me urdher arresti nga Prokurori i Hanias per “grabitje” dhe i denuar nga Gjykata e Kretes me 1 vit e 3 muaj burg dhe 1000 euro gjobe per “armembajtje pa leje”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu