Një doganier i doganës së Qafë-Botës është gjetur i vdekur në dhomën e një hoteli në Sarandë.

Sipas informacioneve paraprake, doganieri nuk ka shenja dhune në trup.

Dyshohet që të ketë vdekur për shkaqe natyrale.

63-vjeçari po kërkohej prej tre ditësh.

Ai quhet Janaq Rajdho, lindur në Dervican dhe banues në Fier.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu